Özel Kesim Gelinlik Tasarımları

Özel kesim gelinlik tasarımları dediğimizde bir çok modeller karşılaşıyoruz. Bu modeller içerisinde bulunan çok sayıda tasarım vardır. Gelinlik arayışı içerisinde bulunan gelin adaylarına büyük kolaylık sağlayacak olan bol seçenek sayesinde fazla yorulmadan istediğiniz gelinlik modelini hemen bulabileceksiniz. Genç kızların hayallerini süslemekte olan gelinlikler, çok sayıda kesime sahiptirler. Bu kesimlerden bir tanesi olan, a kesim gelinlik modeli, hem ağır bir görünüme hem de zengin bir duruşa sahiptir. A kesim bir gelinlik tercih edecekseniz bu gelinliğin bolca modeli de bulunmaktadır. Bel kısmı dar olup, alt eteklerine doğru genişleyen bu tasarım gelin adayları için harika bir gelinliktir.

 

 

Hayatı boyunca unutmayacağını bildiği için gelinlik konusunda hassa davranan gelin adaylarına, özel kesim gelinlik tasarımları içerisinden prenses modelini de önerebiliriz. Prenses modelinde gelin adaylarını kabarık ve gösterişli bir gelinlik beklemektedir. Bazı tasarımlarında saten, bazılarında ise dantel uygulanmış olan prenses modelinin daha çok sayıda seçeneği de vardır. Fiziğine güvenenler için hazırlanmış olan dar kesim gelinlikler de yine özel kesim gelinlikler arasında yer almaktadır. Boru şeklinde vücudu saran bu modelde, her türlü detay düşünülmüş olup yine kararsız kalan gelin adayları için seçenekler arasında bulunur. Dar kesim gelinliğe benzer bir görünümü olan balık gelinlik modeli de yine fiziğine güvenenlerin emrindedir.

KENDİNİ ÖZEL HİSSEDENLER İÇİN

Gelin adayları için, özel kesim gelinlik tasarımlarını anlatmaya M yaka gelinlik modellerinden devam ediyoruz. Yaka kısmında hafif dekolte uygulanmış olan m yaka gelinlik modellerinde bolca taş detayı görebiliriz. Tıpkı m yaka gelinlikte olduğu gibi askılı gelinliklerde de birçok ince ayrıntı gözetilmiştir. Gelin adaylarının sıkça tercih ettikleri kayık yaka gelinlik modelleri yine özel kesim gelinlikler arasındadır. Transparan gelinlik ve straplez gelinlik modelleri özel tasarım gelinlikler arasında bulunan modellerdir. Bu modellerin birçoğunda türbanlılar için de tasarımlar hazırlanmıştır. Bu kesimler içerisinde kişilerin özel tercihlerine uyum sağlayabilecek çok sayıda tasarım vardır. Gelin adayları fazla yorulmadan bu gelinlikler içerisinden kendilerine yakışacak olan gelinlik modelini kolay bir şekilde bulabilirler ve düğünlerinde şıklıklarının haklı gururunu yaşayabilirler.