Büyük Beden Nişanlık Modelleri

Büyük Beden Nişanlık Modelleri arasında eminiz ki sizler içinde bolca seçenek bulabileceksiniz. Bazen hepimiz zaman zaman kendimizi yemeye verip sevimli kilocuklar alabiliyoruz. Bu durumu bazen açıp yenişen eski fiziğimize kavuşuyoruz. Ama bu durum bazen hayal ettiğimizin dışında seyredebiliyor. İşte bu zamanlarda özellikle kıyafet kabininin içerisinde pişmanlıklar dile geliyor ve o an zayıflamalıyım diye feryada başlıyoruz. Tabi ki bu feryadımız mağazadan çıkınca kendiliğinden kesiliyor. Bundan yıllar öncesinde büyük beden mağazaları yoktu, bunun yerine mahalle terzilerine rica minnet vardı. Günümüzde ise durum çok daha farklı oldu. Artık hemen hemen her mağazada büyük beden bulunuyor.

Şimdi nişanlanacak hanımlar için büyük beden nişanlık modellerine bakalım ve hanımlara o harika günlerinde şıklık abidesi olacakları kıyafet adayları hakkında bilgiler verelim. Yılın en moda renkleri ile anlatımımıza başlayalım. Bu koleksiyonda dikkati çekenler iki renkte tasarlanmış olan nişanlıklardır. Etekleri ayrı üst kısımlarında ayrı renklerin kullanıldığı nişanlıklarda yine pul detayları da bolca kullanılmış. Yılın en moda renklerinden olan kırmızı büyük beden nişanlıklar arasında yer alan bir diğer popüler renktir. Üzerinde siyah detaylar kullanılmış modellerin tamamında yüksek bir şıklık görünmektedir. Bahar renkleri da düşünülmüş olan nişanlıkları mor renk kullanılmış olan modelleri de çok şık duruyor. Pembe renklerde ve yavruağzı gibi sevimli renklerde sıkça görülüyor.

EN TREND NİŞANLIKLAR

Gelin büyük beden nişanlık modellerine hep birlikte bakalım. Kişileri olduklarından daha zayıf gösterecek olan a kesim nişanlık modelleri fazla kiloları saklamak için yapılmış gibi duruyor. Belden aşağı uzanan etek kısmı sayesinde basenler kapanıyor ve kişi daha zayıf bir görünüm kazanıyor. Yılın modası olan kaftanlı nişanlıklar yine önereceklerimiz arasında yer alıyor. Üzerinde bulunan işlemeli kaftanı sayesinde yine basenler kapanıyor ve iç kısmında düşünül harika elbisesi sayesinde şıklık garanti gibi duruyor. Eğer birazcık fazla kilonuz bulunuyorsa nişanlık modeliniz, göğüslerinde aşa akan etekli nişanlıklar olmalıdır. Böylece göbek ve basenler kapanacaktır. 2017 en moda olan bir diğer tasarımı ise pantolonlu nişanlıklardır. Yine boydan nişanlıklarda fazla kiloları saklamakta oldukça başarılılar.