Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Gelinlik Modelleri kilolu gelin adaylarına gerçekten büyük bir sevinç yaşatıyor. Bu yazımızda fazla kiloları nedeni ile kendilerine uygun gelinlik bulamayacağı endişesini taşımakta olan gelin adaylarına yol göstermeye gayret edeceğiz. Eskilerde büyük beden kavramı yoktu, dolayısı ile fazla kilo sahiplerini kabusa sokan kıyafet bulamama soru yıpratıp üzüyordu. Günümüzde bu anlayış tamamen değişti ve büyük beden kıyafet üretimi çok daha fazlalaştı. Bu anlayış gelinlik tasarımlarına da yansıdı ve kilolu hanımların yüzleri bu sayede güler oldu. Hemen hemen her mağazada büyük beden gelinlik bulmak mümkün hale geldi. Bu anlayış sayesinde gelin adayları yorulup vakit kaybı yaşamadan kendilerine yakışacak ve onları mutlu edecek gelinliği kolayca bulabiliyorlar.

Gelin büyük beden gelinlik modelleri hakkında fikir alış verişinde bulunalım. Kilo fazlası bulunan hanımların yardımına koşan modellerden birisi olan prenses gelinlik modeli, kabarık eteği sayesinde fazla kiloları kamufle edecek bir tasarımdır.  Bu tasarımı tercih edenlere ufacık bir tüyo verelim. Gelinliğinizin etek kısımlarını kabarık tül modelli seçecek olursanız daha başarılı bir gelinlik seçmiş olursunuz. Yine kilolu hanımlar için a kesim gelinlik modellerini öneriyoruz. Bu modellerde bel kısımdan eteğe yayılan görünüm sayesinde bütünlük söz konusu olduğundan, daha zayıf bir görünüm kazanırsınız. Gelinlik tercihinizde model ne olursa olsun detayında bolca dantel kullanılmış tasarımlar daha şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaklardır.

BENİM BEDENİM BENİM GELİNLİĞİM

2017 büyük beden gelinlik modelleri arasında diğer dikkat çeken ve sizleri mutlu edebilecek özellik sahibi gelinlikler şunlardır. Yılın modası olan renkli gelinliklerden zevkinize uygun gelinliği beğenebilir, böylece farklı bir tarz, modern bir hava kazanabilirsiniz. Pantolonlu gelinlik modelleri, değerlendirmeye almanız gereken tasarımlar arasında yer almaktadır. İç kısmında kullanılan pantolon detayı ve arkasında bulunan yarım eteği sayesinde bir veya iki beden daha zayıf görünüzsünüz. Son olarak katlı etek modelli gelinlikleri anlatalım. Etek kısmında uygulanan katları sayesinde daha şık ve zarif duruşa sahip bir gelin olabilirsiniz. Büyük beden gelinliklerin tamamında türbanlı ve açık gelinler için de tasarımlar bulunmaktadır.