2017’nin Trend Nişanlıkları

2017’nin Trend Nişanlıkları  değerlendirecek olursak çok sayıda model karşımıza çıkıyor. İnsan hayatında dönüm noktasıdır evlilik ve yeni hayata adım atmadan önce çiftler söz verirler birbirlerine evlenmek için. Bu törenin adı ise nişandır. Nişan töreni evlilik gününün bir tık altında seyreden bir organizasyondur. Düğünün arifesi olan nişan gününde giyilecek kıyafeti seçmekte çok zordur. Kimi zaman istenilen model bulunur fakat o modelde uygulanmış olan renk kişinin zevkine uymaz. Kimi zaman ise bu durumun tersi yaşanır. Kişi renge bayılır ama modele bir türlü alışamaz. İçinize sinen rengi ve modeli standart nişanlıklar arasında bulabilmeniz ise tahmininizden daha zordur. İşte bu çıkmaz içerisinde çırpınanlar için fikir.

Size 2017’nin trend nişanlıkları hakkında öngörü edinip seçiminizde kolaya gidebileceğiniz aktarımlarda bulunalım. Bu yıl nişanlıklar arasında en fazla tercih edilen ve moda olan nişanlık modeli pantolonlu modellerdir. Pantolon üzerine tasarlanmış kaftan şeklinde tuniği ile harika bir görünümü olan bu nişanlık modeli, yılın trendleri arasında seyrediyor. Ayrıca bu modelde çok fazla da renk seçimi var. Etek kısmı tüllü ve üzerinde zıt renkte tasarlanmış parlak ceketli modeller yine bu yılın enleri arasındalar. İpek kumaştan hazırlanmış olan ve etekleri uç uçlu olan a kesim nişanlıklar özellikle yaz ve ilkbahar aylarında nişanlanacaklar için çok kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.

Nişan tarihinize aylar kala 2017’nin trend nişanlıkları incelemelisiniz ve kendinize hitap eden doğru nişanlığı bulmalısınız. Aralarında özel tasarımlarında yer aldığı bu harika nişanlıklar sizlere eminiz ki fikir verecektir. Türbanlı ve türbansız modellerin bulunduğu trend nişanlıklar arasında yılın bir diğer moda nişanlık modeli ise kaftanlı nişanlıklardır. Alt kısmında düz bir elbisenin üzerinde harika motiflerle bezeli bir kaftanı olan nişanlık modelleri görülmeye değer. Nişanlık tercihiniz gösterişli olacak ise sizler içinde taş işlemeli çok sayıda nişanlık bulunuyor. Yılın öne çıkan renkleri ise, mor, kırmızı, hardal sarısı, mavinin bütün tonları ve pembe gibi birçok renk içermektedir. Özel gününüzde sizi özel yapacak olan nişanlığı bulmanız dileği ile.