2017’nin Trend Gelinlikleri

2017’nin trend gelinlikleri nelermiş ve hangi detaylar ön planda hazırlanmış hep birlikte inceleyelim. Yıllardır hayalini kurduğu gelinlik modelini arayan gelin adaylarına güzel bir haber verelim istiyoruz. 2017 gelinlik modelleri gerçekten çok farklı tasarımlar ile kapıda. Gelinliğinizi hala seçememişseniz bu modelleri mutlaka incelemeye almalısınız. Zor beğenen gelin adayları için bu modeller arasında çok fazla seçenek var. Böylelikle düğün günü gelmeden siz size hitap edecek gelinliği bulmuş olacaksınız. Tasarımcılar 2017 resmen gelinlik yılı ilan etmişler. Harika gelinliklerin bulunduğu koleksiyonlara bakalım. Yıla damga vuracak aralarında seçim yapamayacak kadar hem bol modelin bulunduğu hem de birbirinden zekice hazırlanmış trend gelinlikleri beğeneceğinize eminiz.

Evet 2017’nin trend gelinliklerine a kesim gelinlik modeli ve bu gelinliklerde göze çarpan detaylara bakalım. Beyaz üzerine farklı renkte desenler uygulanarak tasarlanmış olan a kesim gelinlikler klasiğin dışında modern bir görünümdeler. Prenses modelde olup eteklerinde farklı renklerde tül topakları kullanılarak tasarlanmış olan gelinlikler yine alışılmışın dışına çıkmışlar. 2017 modacılar gelinlikte gerçekten çığır atlamışlar ve harika modeller hazırlamışlar. Balık modelli gelinliklerin etek kısmında farklı renklerde tüyler kullanarak bu modeli de gözdeler arsında taşımayı başarmışlar. Senenin bir dikkat çeken modeli olan katlı gelinlikler sahiplerini gerçek anlamda mutlu edeceğe benziyorlar. Kendine ve fiziğine güvenenler için hazırlanmış olan dar kesim yırtmaçlı model gelinlikler görülmeye değer.

EN YENİ EN HOŞ GELİNLİK MODELLERİ

Yine 2017’nin trend gelinlikleri arasında bu kadar olur diyebileceğimiz bir diğer model, pantolonlu gelinlik modelleridir. Alışılmışın dışın da dikkat toplayacak bir gelin olmak istiyorsanız bu modeli de değerlendirmeye alabilirsiniz. İç kısmına zarif bir pantolonca sofistike bir hava katılan bu modelin etek kısımları da harika detaylar ile hareketlendirilmiş. Kendini hala çocuk hissedenler için uçuk renklerde tasarlanmış olan renkli gelinlikler yine yılın trendleri arasında yer almaktadır. Son olarak sizlere diz üstü gelinlik modellerinden de bahsedelim. Diz üstü gelinlik modellerinde gelinliğin uzun duvağı farklı bir görünüm sergilerken mini eteğinin arka kısmında bulunan tül sarkaçları da gelinliği farklı bir boyuta taşımış.