2017 Prenses Nişanlık Modelleri

2017 Prenses Nişanlık Modelleri hanımlara ne gibi sürprizler hazırlamış bakalım. Evlenme kararı alıp, nişan hazırlıklarına start veren hanımların nişanlık kıyafetini seçmekte ne kadar zorlandıklarını tahmin edebiliyoruz ve onlara bir nebzede yardımcı olma adına yılın en moda modellerinden birisi olan prenses modelini anlatmaya çalışalım. Bu harika tasarım nişanlanacak olan bayanlara fikir sunacak ve nişanlık seçiminde zorlandıkları anda imdatlarına koşacaktır. Prenses modelli nişanlıklarda bolca renk seçeneği var. Yılın en moda renlerinin sıralaması ise şu şekildedir. Yılın en dikkat çeken renlerinin başında yavruağzı geliyor. Bu harika tasarıma çokta yakışmış olan yavruağzında bolca dantel detayı koyulmuş. Eteklerinde kabarış tüller kullanılmış olan bu model ilk değerlendirecekler arasına girmeyi hak ediyor.

Siz kıymetli hanımlar için, 2017 prenses nişanlık modellerini anlatmaya devam edelim. Yılın bir diğer öne çıkan rengi ise pembedir. Bu iç açıcı renkte kullanılan kurdele detayı nişanlığı tamamen üst seviyeye taşımış olup, prenseslere yakışacak şirinlikte bir tasarım oluşmuş. Yine 2017 prenses modelinde iki renkli nişanlıklar çok moda. Üst kısmı pembe altı ise mavi olan nişanlık modeli modern bir görünüm kazanmış. Etek kısımları mavi üst kısmı gümüş renkte işlemelerle hareketlendirilmiş olan nişanlık, kaliteli bir duruş sergiliyor. Açık nişanlık modeli tercih edenlere hitap eden, dekolteli nişanlıklar yine yıla damga vuracağa benziyor.

Karar vermenizde yardımcı olacak olan, 2017 prenses nişanlık modellerini muhafazakâr kesime de sunalım. Türbanlı bir nişanlık tercihinde bulunacaksanız, sizleri çok sayıda renk ve tasarım beklemektedir. Bu tasarımlardan biri olan prenses model, çok sayıda renk ile türbanlı hanımların emrindedir. Katlı etekleri olan, türbanında ve göğüs kısmında kullanılmış taşlı model gerçekten tercih edilebilecek bir tasarım olmuş. Düğünün provası olan nişanınızda bej rengi bir prenses model tercih etmeniz halinde şıklığınız garanti altına alınmış demektir. Prenses model nişanlıklarda bulunan renkler, mor, kırmızı, pembe, sarı, bej, yeşil, bordo ve bunun gibi birçok renk barındırmaktadır. Eğer unutulmaz bir nişan planlıyorsanız, şıklık sizin için ön planda ise prenses model nişanlıkları değerlendiriniz.