2017 Prenses Gelinlik Modelleri

2017 prenses gelinlik modelleri gelin adaylarına merhaba dedi bile. Düğün tarihi belirlenir ve özellikle durumun farkında olan hanımları tarifi mümkün olmayan bir heyecan ve panik kaplar. Bu heyecanın sebebi ise, düğünde giyilip, yıllarca konuşulacak olan gelinlikten başkası değildir. Bırakın modelini, haftalarca nasıl bir tarz olması istendiğine bile karar veremeyen gelin adaylarına modacıların kıyağı prenses model gelinliklerdir. Kararsız kalıp nasıl bir gelinlik seçeceğine karar veremeyenler için bu harika tasarımları incelemeleri gerektiğini hatırlatmalıyız.  Gelinlik deyince akla gelen beyazın dışında krem ve bej tonlarının da kullanıldığı bu tasarımları ele alıp inceleyelim. Böylelikle düğün günü yaklaşıp ta henüz gelinliğini seçmemiş olan gelin adaylarına destek olmuş olalım.

 

 

Çaylarınızı aldıysanız gelin hep birlikte 2017 prenses gelinlik modellerine bakalım ve aklımızda olan deli sorulara yanıt bulalım. Prenses model gelinliklerden en öne çıkan birkaç modeli paylaşalım. Açık tarzda giyinenler için hazırlanmış olan gelinlikler, etek kısımlarında bolca tül kullanılmış ve göğüs dekoltesi verilmiş olan prenses gelinlik dekolte sevenler için görülebilir. Tek omuz askısına sahip olan ve üst kısmında gipür detayları bulunan gelinlik modeli, modern bir gelinlik giymeyi isteyenler için vitrinde yer alıyor. Gelinlikte tül detayını sevmeyenler için, alt eteklerinin tamamı saten olan ve üç kısımlarında taşlar bulunan model göz kamaştırıcı bir şıklık sergiliyor.

PRENSES ADAYLARINA

Kapalılar için tasarlanmış olan türbanlı 2017 prenses gelinlik modellerine gelin bakalım. Türbanlı gelinlik modelleri arasında yer alan prenses modeli gerçekten görülmeye değer. Kocaman etek detayı ile kanatlarını açmış bir kuğu gibi görünen bu harika tasarım, bakmanız gereken ilk modeldir. Türbanında taş işlemeleri bulunan ve kuyruk detayı ile hareketlendirilen prenses modeli gelinlikler ise şaşalı giyinmekten hoşlanan gelin adayları için ideal bir seçenektir. Kabarık gelinliklerden hoşlanıyorsanız, ilk bakmanız gereken modellerden bir tanesi prenses gelinliklerdir. Alışılmışın dışına çıkmak isteyenlerin tercih etmesi gereken modellerden biri olan, alt eteklerinde bolca tül kullanılan tasarımlardır. Gösteriş seviyorsanız swarovski taşları ile ince ince işlenmiş olan, gece sizi sultanmışsınız gibi hissettirecek taşlı modellere bakabilirsiniz.