2017 Gelinlik Modelleri

2017 gelinlik modelleri yılın evlenecek çiftlerin yüzlerini güldürecek şekilde tasarlanmışlardır. Evlenme arifesinde olan genleri aylan öncesinden bir telaş sarar. Düğünlerinde giyecekleri gelinlik yıllarca hafızalardan silinmeyecek şıklıkta olmasını istedikleri için, gelinlik seçimlerinde çok kararsız kalırlar. Haftalarca aradıkları gelinliği bulabilmek için çok fazla zaman harcayıp da yine de bulamayanlara müjde verelim. Artık istediğiniz bedende istediğiniz model gelinliği bulmak için aylarınızı harcamanıza gerek kalmadan evinizde oturduğunuz yerden rüyalarınızı süsleyen gelinlik modelini bulabileceksiniz. Elinize bitki çayınızı alıp, arkanıza yaşlanın ve modacıların sizler için hazırlamış oldukları modelleri tek tek incelemeye başlayın. Sene henüz girmemiş olsa bile yepyeni gelinlik tasarımları alıcılarını bekliyorlar.

Dünyanın en kutsal eylemi olan evliliğin ön hazırlıkları içerisinde iseniz 2017 gelinlik modellerini dikkatlice incelemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Yeni yılın gelinlikleri arasında en popüler modeller ise şöyledir. Belden oturmalı balık modelli gelinlikler yeni yılın çok satacağa benzeyen modelleri arasındadır. Bu modelde bir dikkat çeken detay ise uzun kuyruğudur. Sahibini prensese çevirecek olan bu modelde diğer bir dikkat çeken detay ise üzerinde bulunan swarovski taşlardır. Üç tonda renklendirilerek kombinle nen bu taşların işlemeleri de gayet hoş görünüyorlar. Aynı modelde birde yarım balık gelinlik tasarımları gerçekten hoş bir duruş sergiliyorlar. İnce dantel detayları ile bu modelde sahibesini yıllarca unutamayacağı güzellikte bir düğüne hazırlayacak kapasitededir.

RÜYA GİBİ GELİNLİKLER

Yeni yılda evlenmeyi düşünenler için 2017 gelinlik modelleri arasında birçok model arasından dikkat çeken bir başka model ise, prenses gelinlik modelleridir. Kabarık ve gösterişli alt kısmı ile gelini gecenin gerçek prensesi haline getirecek olan bu tasarımda da yine ince işçilikler bulunmaktadır. Danteller ile detaylandırılmış bu modelin etek uçlarında kullanılan taşlar ve gipürler gelinliğe farlı bir hava katmış. Gösterişi sevenler için bu model doğru bir seçenektir. Ayrıca bu modellerin tamamında beyaz ve beyazın diğer tonlarında bulunmaktadır. İnci küpe ve inci kolye ile başarılı bir aksesuar seçimi de yapılmış olur. Son yıllarda moda haline gelen taşlı kemer bu gelinlik modeline farklı bir hava katmaktadır.