2017 Elit Gelinlik Modelleri

2017 elit gelinlik modelleri denildiği zaman aklımıza ilk gelen özel tasarım olan, yani kişiye özel olan gelinlik modelleridir. Yılın en dikkat çeken elit kesimi hitap edecek olan çok sayıda gelinlik modeli tasarlanmıştır. Modacıların bu gelinlikler üzerinde oldukça cömert davrandıkları ilk bakışta gözden kaçmayan bir ayrıntıdır. Yıllar geçse bile unutulmayan ve her daim hafızalarda yer alan düğün günü, giyilen gelinlikte hafızayı canlı tutan bir detaydır. O özel günde gelinlik seçimi başarılı olmuş ise, gelinler o günü daha iyi hatırlar ve yıllar geçse bile yüzlerinde taze tebessümü görmek mümkündür. Elit gelinlik modellerinin tamamı o günü unutturmayacak detaylar ile hazırlanmışlar.

Dilerseniz hep birlikte 2017 elit gelinlik modellerine bakalım ve modacılar neler hazırlamışlar görelim. Türbanlı ve açık tasarımların bulunduğu bu modellerde çok fazla ince ayrıntı kullanılmıştır. Eğer ele avuca sığmayan bir yapınız varsa, diz altı etek boyu olan ve tamamı dantelle hazırlanmış olan modellere bakabilirsiniz. Yine bu modellerin duvak detayı da kısa hazırlanmış ve uçuk bir gelinlik modeli isteyenlere cevap verebilir. İç kısmının tamamı saten olan ve üstüne tül giydirilmiş tasarım klasik görünümden hoşlananlar için iyi bir seçenek olabilir. Elit gelinliklerin renkleri de yine fazlaca cesur seçilmiş. Koyu krem ve açık mavi renkleri bu tasarımlarda görmek mümkündür.

KALİTELİ BİR GÖRÜNÜM İÇİN ELİT GELİNLİKLER

Türbanlı 2017 elit gelinlik modellerini ele alacak olursak, bu modellerde de yine apayrı seçenekler ile karşı karşıya kalıyoruz. Kapalı giyinmeyi sevenler için hazırlanmış olan gelinlik modellerinde fazlaca taş kullanılmış ve bu taşlar sayesinde modellere ayrı bir hava katılmış. Türban kısmının tamamı taşlar ile bezenmiş olan modeller, gelin adaylarına sunulmuş olan seçeneklerden bir tanesidir. Etekleri kabarık, etek uçları incili olarak tasarlanmış modeller yine türbanlı modeller arasında bulunuyor. Dar kesim giyinmeyi sevenler için balık modelli elit gelinlikler seçenekler arasındadır. Tamamı satenden hazırlanmış, üzerinde bolca taş ve inci detayı olan gelinlik modelleri de yine değerlendirilmesi gereken seçenekler arasında bulunuyor. 2017 özel tasarım gelinlik tercih edenlerin yılı diyoruz ve gelin adaylarını umutlandıracak modelleri kendilerine sunuyoruz.