2017 Büyük Beden Nişanlıklar

2017 büyük beden nişanlıklar kilo problemleri yaşayan hamınlar işin tasarlanmış olan özel gün kıyafetidir. Sizlerde her Türk kadını gibi hayatımda bir sefer olacak, ondada en iyisi olsun diyorsanız işte sizlere yılın en cazip nişanlık fikirleri. Genç çiftlerin birbirlerine söz verdikleri nişan eyleminde hanımlar nasıl bir kıyafet giyeceğini bilemezler. Özelliklede kilo sorunu yaşanıyorsa bu durum çok daha farklı zorluklar ile meydana çıkabilir. Neyse ki modacılar bu durumu fark etmiş ve yıla damga vuracak modeller dikmişler. Büyük beden nişanlıklardan ve bu yılın kullanıldığı renklerden bir demet fikir sunalım. Eğer kilonuz sizin şıklığınıza engel olacak diye düşünüyorsanız, boşuna üzülmeyin. Artık büyük beden sahipleri de çok şık nişanlıklar ile evlilik sözünü verecekleri nişan organizasyonlarında unutulmaz bir şıklık yaşayabilirler.

Karar aşamasında olanlara 2017 büyük beden nişanlıklar hakkında biraz öneride bulunalım. Bu önermelere ilk olarak prenses model nişanlıklardan ve ön planda olan renk seçeneklerinden bahsedelim. Prenses model bilindiği üzere, alt etekleri kabarık ve bol görünüme sahip bir modeldir. Bu modeli tercih etmelisiniz ki fazla kilolarınız dikkat çekmemiş olsun. Prenses model nişanlıklarda kırmızı, mor, altın sarısı, bej, pembe, yeşil, krem ve bunun gibi modern renkler var. Yine bu renkler arasında en dikkat çeken renk, saks mavisidir. Bu renkte oluşturulmuş olan prenses model nişanlıkları incelemenizi öneriyoruz.

PRENSESLERE LAYIK NİŞANLIKLAR

Sizlere 2017 büyük beden nişanlıkları şıklık için bir şans verecek olan kıyafetlerdir. Büyük beden nişanlık giyecekseniz a kesim nişanlık modelleri yine size şıklığınız için şans tanıyabilir. Üstelik bu modelde yine bütün renkler vardır. Büyük beden nişanlıklar arasında balık modelleri de bulunmaktadır. Bu model de yine albenisi yüksek, sizi hoşnut edebilecek detayları içermektedir. Balık model bir nişanlık seçimi yapacak olursanız, sakin renkleri tercih etmeniz sizin yararınızadır. Örneğin, pembe, bulu, krem, kahve köpüğü gibi olumlu renler sizi daha zarif gösterecektir. Bordo, siyah, mürdüm renkleri yine oldukça başarılı bir nişanlık seçmenizde sizlere yardımcı olabilir. Yine sizlere ufacık bir öneride bulunalım. Eğer dar kesim bir nişanlık beğendiyseniz üzerine alacağınız bir şal işe daha zarif görünebilirsiniz.