2017 Büyük Beden Gelinlikler

2017 büyük beden gelinlikler kilo problemi yasayan bayanları umutlandıracak modelleri ile gelin adaylarının beğenisine sunulmuştur. Kimi zaman sağlık nedenleri ile kimi zaman ise dikkatsizlik sonucu alınan fazla kilolar bazı zamanlarda başa bela olabiliyor. İşte bunun farkında olan modacılar gelin adaylarına küçük bir iyilik yapıp, hepsi birbirinden hoş gelinlik modelleri dikmişler. Fazla kiloları sorun olmaktan çıkaran bu tasarımlar gelin adaylarının yüzlerini güldürecek özelliklerin tamamına sahipler. Zekice hazırlanan bu gelinlikler sayesinde hem şık hem de zarif bir görünüm sizlere hayal olmaktan çıkmış gibi duruyor. Büyük beden gelinliklerde diğer modellerde bulunan detayların tamamını görmek mümkündür.

Kilolu gelin adaylarını içlerinde bulundukları durumdan kolayca çıkaracak olan 2017 büyük beden gelinlikler vitrinlerde yerlerini çoktan almışlar ve yeni sahiplerini bekliyorlar. Sizler için büyük beden gelinlik modellerinden bir kaçını incelemeye alalım. Klasik görünümden hoşlananlar için hazırlanmış olan gipür kaplama gelinlik modelleri hem klasik hem de modern bir görünüm sergilemektedirler. Bel kısmında taşlarla bezenmiş kemer detaylı ve etek kısımları kabarık tüllü gelinlik yine hem zayıf hem de şık bir görünüm kazandırıyor. Basen kısımlarını kapatan ve bacak boyunu uzun gösteren gelinlik modelleri, sizleri olduğunuzdan daha da zayıf gösterme için dikilmiştir. Prenses modeli gelinlikler yine sizler için harika bir seçenektir. Eğer açık bir gelinlik tercih edecekseniz büyük beden gelinlikler arasında aradığınız gelinliği bulmanız mümkündür.

ÖZEL TASARIM GELİNLİKLER

Düğün günü yaklaşımda fazla kiloları sebebi ile üzerine uygun bir gelinlik bulamamışsanız sizlere önerimiz 2017 büyük beden gelinlikler olacaktır. Her bedene her zevke cevap verebilecek kadar bol modeli bulunan bu gelinlikler içerisinde eminiz ki sizler içinde bir tasarım hazırlanmıştır. Büyük beden gelinlikler içerisinde türbanlı modellerde bulunmaktadır. Türbanlı bir gelinlik tercih ediyorsanız sizler için hazırlanmış olan bolca gelinlik modeli bulunmaktadır. Prenses model gelinlikler, balık modeli gelinlikler, a kesim gelinlikler ve daha fazlasını büyük beden gelinlikler içerisinde kolayca bulabilir, düğününüze günler kala iç huzuru içerisinde o heyecanlı günleri doya doya yaşayabilirsiniz. Diğer gelinlik modellerinden hiçbir farkı olmayan büyük beden gelinlikler sizi düğün gününüzde saraylardan gelen bir prenses gibi hissettirecektir.