2017 Balık Nişanlık Modelleri

2017 balık nişanlık modelleri evliliğe merhaba diyenler için nasılmış gelin bakalım. Gelin adayları, eğer hala nişanınızda sizi hoşnut edecek olan nişanlığa sahip olamadıysanız gelim hep birlikte hoş görünüm elde edebileceğiniz bir modelden bahsedelim. Balık nişanlık modelleri sizleri hem zayıf, hem de uzun gösterecektir. Nişan günüm düğünümün aynasıdır diyen hanımlar için bu harika modelin renklerine ve de üzerinde uygulanmış olan ayrıntılara birlikte bakıp, karar aşamasında olanlar için fikir beyan edelim. Balık nişanlık modellerinde yılın öne çıkan renklerinden bir tanesi siyahtır. Kişileri hem zayıf gösterecek, hem de şık bir görünüm kazandıracaktır. Bu harika ve ağır rengin üzerinde kullanılmış olan parlak taşlar sayesinde günün anlamını taşıyacak bir şıklık sunulmuş.

Evlilik sözleşmesi de sayılan nişan gününde giyilecek nişanlığa karar verebilmeniz için 2017 balık nişanlık modellerini anlatmaya devam edelim. Yılın moda renklerinden olan kırmızı, balık modeli ile birleştirilmiş ve ortaya çok zarif bir kıyafet çıkmış. Bu nişanlığı siyah bir stiletto ayakkabı ile tamamlayış harika bir sonuç elde edebilirsiniz. Yine siyah bir çanta ile kombin yapıp şıklığınızı katlayabilirsiniz. Diğer bir öne çıkan renk ise, mürdüm rengidir. Mürdüm rengi ile hazırlanmış olan balık modelli nişanlık nişan sahibesini günün en mutlu hanımı yapabilecek detaylar ile hareketlendirilmiş. Etek uçlarına doğru uzanan tülleri sayesinde özenilmiş bir nişanlık ortaya çıkmış.

EN TREND BALIK NİŞANLIKLAR

Sizlere fikir verecek olan 2017 balık nişanlık modellerini anlatmaya devam edelim. Balık modelinde kullanılan ve ağır bir görünüme sahip olan bordo renkli nişanlıklar, yılın en fazla tercih edileceği renkler arasındadır. Tamamı saten modellerinin yanı sıra dantelli modelleri de bulunan balık nişanlıkların krem rengi de görülecekler arasında yer almaktadır. Dikkat çeken bir diğer renk ise şeker pembesi olup, bu nişanlık modeli de yine gençlerin tercih edecekleri arasında bulunuyor. Muhafazakâr kesiminde kendilerine uygun balık nişanlık bulabilecekleri tasarımlar arasında son olarak dört mevsim kullanılabilecek yeşil renkten bahsedelim. Bazı modellerde tamamı dantel kullanılmış olan yeşil balık modelli nişanlıklar, nişanlanacak hanımları bekliyor.