2017 Balık Gelinlik Modelleri

2017 balık gelinlik modelleri gelin adayları için kullanımı rahat ve şık duruşu ile memnuniyet verecek modeller arasında ye almaktadır. Balık modelinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen her yıl yenilenip sunulan bu tasarımlar önümüzdeki yılda yine gelinlerin bir numaralı tercihi olacağa benziyor. Bej ve beyaz renler ile tasarlanmış bu model daha uzun yıllar tercih edileceğe benziyor. Boy kompleksi olanlar için bu gelinlik modelleri önerilebilir. Beli ve kalça kısmını saran bu modellerin boyu olduğundan daha uzun gösterdiği bilinmektedir. Diğer modellerde olduğu gibi balık gelinliklerde de bütün detaylar düşünülmüş ve modern tasarımlar halinde hazırlanmıştır.

Evlilik öncesi düğün hazırlığına gelinlik modelleri beğenmekle başladığımızı biliyoruz ve bu süreçte çok kararsız kalındığının da farkındayız. İşte kararsızlık yaşayanlar için 2017 balık gelinlik modelleri bütün şıklığı ve güzelliği ile gelin adaylarına merhaba diyor. Açık giyinenler için birkaç model örneği paylaşalım. Omuz dekolteli gelinlik modelinden hoşlananlar için balık gelinliklerde bu detay düşünülmüştür. Bu tercihi yapanlar, üzerine dantel detaylı bir şal kullanarak hem şık bir görünüm hem de zarif bir duruş kazanırlar. Yine göğüs dekolteli balık gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Bu modelleri kullananlar, kısa kesim bir hırka ile kombin yaparak şıklıklarını artırabilirler. Balık model gelinliklerin bazılarında uygulanan uzun kuyruk, gelinlere Osmanlı zamanını yaşatacaktır. Bu modellerin kullanımı da oldukça rahattır.

DENİDEN GELEN ŞIKLIK

Muhafazakâr kesim için 2017 balık gelinlik modellerinde çok şık tasarımlar bulunmaktadır. Kapalılar için tasarlanmış olan balık gelinlikler içerisinde gerçekten dikkat çeken modeller ve bu modellerde uygulanan detaylar şöyledir. Türbanlı balık gelinlik modellerinde duvak detayı oldukça uzun kullanılmış ve bu sayede kalça kısımları kapalı ve şık bir duruş kazandırılmış. Üst kısmında kullanılan taşlar ve inciler ile harika desenler uygulanmış olan modeller, gösterişten hoşlananlar için önerilebilir. Yine balık gelinliklerin bazılarında kullanılan tül detayı gelinliğin sahibine özel hissettirecek özellikte tasarlanmıştır. Modern bir gelinlik isteyenlere, saten ile bezeli etek uçlarında gipür kullanılmış olan modeller sunulmuş. Düğününüzde kuğu gibi görünme isterseniz bu gelinlik modellerini değerlendirmelisiniz.