2017 Abiye Modelleri

2017 abiye modelleri sayesinde özel günlerinizde şıklık yarışına katılmayı hak edeceksiniz. Bayanlar özel günlere haddinde fazla önem verir ve bu gün için aylar öncesinden alış verişlere başlarlar. Günlerce süren bu kıyafet arayışına çözüm bulabilecek olan abiyeler bu yıl oldukça şık tasarlanmışlar. Renk konusunda seçici davranan modacılar bu yıl daha sakin ve olgun renkler kullanmışlar. Modayı takip etmede giyinmem diyen hanımlar için yılın abiye modellerine ve bu modellere neşe katan renklerine ayna tutalım, kim bilir buradan alacağınız bir tüyo sayesinde arayışa son verir ve alacağınız kıyafeti bir çırpıda bulursunuz.

 

 

Bakın 2017 abiye modelleri arasında yüzde tebessüm oluşturacak tasarımlar hangileri. Anlatımımıza önce yılın renkleri ile başlıyoruz. Bu senenin en moda renklerinin birisi, siyah olup, dantel detayının fazlaca kullanıldığı göze çarpıyor. Yine bu tasarımlarda şaşaayı sevenler için taşlar ile detaylar hazırlanmış. Yeşilin fazlaca kullanıldığı abiyeler sanki kış hiç gelmeyecekmiş gibi bir hava yaşatıyor. Kırmızının bu yıl koyu tonları kullanılmış. Bordo ve şampanya renkleri abiyelere çok yakışmış. Bu yıl kullanılan ağır renkler sayesinde ayakkabı ve çanta gibi aksesuarları seçerken de zorlanmayacağız. Hardal sarısı senenin moda renkleri arasında yer alıyor. Beyaz ve beyazın diğer tonları abiyelere saf bir güzellik kazandırmış. Yeni yılda abiyeler üzerinde renk karması da yapılmış. Birçok rengin bir arada kullanıldığı abiye elbiseler yine renkli kişiliğe sahip olanlar için düşünülebilir.

EN ŞIK ABİYELER

Özenle hazırlanmış olan 2017 abiye modelleri hakkında fikir alış verişine müsaadeniz ile devam edelim. Açık kapalı modellerin tasarlandığı abiye elbiselerde yine en moda modeller ile yolumuza devam ediyoruz. Yılın en çok tercih edilen modellerinden biri, balık modeli olarak görünüyor. Göğüs kısmında bolca işleme detayı bulunan balık abiyelerde tercih sebebi olabilecek çok sayıda ayrıntı düşünülmüştür. Kişileri olduklarından daha uzun gösterecek olan bu modeli boy sorunu yaşayanlar değerlendirsin. Yine kapalı kesim için pantolon tunikler abiyeler bulunmaktadır. Düz elbise üzerine ceket ile kombinlenmiş abiyeler oldukça şık bir görünümdeler. Eminiz ki bu yılın abiye modelleri arasında size uygun bir tane bulabilirsiniz.