2017 A Kesim Nişanlık Modelleri

2017 a kesim nişanlık modelleri neler, renkleri hangileri bakıp, sizlere en uygun nişanlığı bulabilmeniz için ufak fikirler paylaşalım. Genç kızları düğünlerinin heyecanlandırdığı kadar nişan törenleri de heyecanlandırır. Onlar için dönüm noktasının ilk basamağı olan evliliğe söz veriyorum töreni kusursuz ve sorunsuz geçmeli. Bunun için aylar öncesinden başlar hazırlıklar. Bu hazırlıkların ilk başında ise o gün giyilecek olan nişanlık gelir. Şimdi 2017 yılının en ön planda bulunan ve en fazla talep gören modellerini değerlendirmeye alalım. Bu yılın en popüler nişanlık modelleri arasında bulunan a kesim nişanlık, hem çok fazla şık hem de çok rahat bir tasarımdır.

Nişan günüm benim için önemli diyenler için, 2017 a kesim nişanlık modelleri ve renk seçenekleri şöyledir. Nişanlanacak genç kızları karşılayan ilk renk kırmızı olup, bu renkte tasarlanmış birçok nişanlık modeli vardır. A kesim kırmızı nişanlıklarda gümüş renlerde taşlar ve pullar kullanılmıştır. Yılın diğer bir popüler rengi olan mor, a kesim modeli ile harika bir duruş kazanmıştır. Yine bu modelde kullanılan dantel detayları sayesinde klasik bir duruş kazandırılmıştır. Dikkat çeken bir diğer renk ise gülkurusu rengidir. Bu renk üzerinde kullanılmış olan swarovski taş detayları sayesinde nişanlık gerçek anlamda günün anlam ve önemine ayak uydurabilecek kapasitede bulunuyor.

A KALİTE ÇOK HOŞ TASARIMLAR

Şimdi ise, 2017 a kesim nişanlık modelleri içerisinden türbanlı modeller hakkında bilgi paylaşalım. A kesim nişanlıklar arasından türbanlı modellerden bir tanesini tercih edecek olursanız, bej rengine bir göz atmanızı öneriyoruz. Türban kısmının tamamı taşlı bu modelde arkadan uzayan kuyruk detayı kıyafete olumlu bir hava katmış. Yine kapalı bir nişanlık tercih edenleri kırmızı renkte a kesim nişanlık karşılamaktadır. Bu nişanlık üzerinde kullanılmış olan siyah inciler sayesinde nişanlığa farklı bir hava verilmiş olup, nişan törenine katılacak olan konukları büyülemeye yetecek bir tasarım ortaya çıkmış. Son olarak saks mavisi nişanlık modelini değerlendirebilirsiniz. Üzerinde tüller ile detaylandırılmış kısımları bulunan bu modelleri seçenekler arasına koyabilir, iç açıcı bir nişanlık ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz.