2017 A Kesim Gelinlik Modelleri

2017 a kesim gelinlik modelleri son yıllarda iyice yaygınlaşmaya ve tercih edilmeye başladı. Genç kızlar modayı yakından takip etmeye bayılırlar. Hele ki söz konusu olan kendi düğünleri ise işte o zaman iki katı daha meraklı ve itinalı olurlar. Genç kızları ikna edebilecek birçok gelinlik modeli bulunmaktadır. Modacılar birbirileri ile yarışır şekilde her yıl çok daha Avrupai tasarımlar geliştirip, bir önceki yılı sollayacak kapasitede gelinlikler üretiyor olması, gelin adayları için avantajdır. A kesim gelinlik modelleri ise bu başarılı buluşlardan bir tanesidir. Beyazın her tonunda hazırlanan bu tasarımdan biraz bahsedip detayları sizlere anlatalım.

A kesim gelinliklerde yılın öne çıkan modelleri ve bu modellerde dikkatinizi celp edecek detaylar şunlardır. 2017 a kesim gelinlik modelleri yılın en çok tercih edilen modeller arasındadır. Vücudun üst kısmını tamamen saran, alt etekleri yukarıdan aşağı yayılan bu modellerde çok fazla detaya yer verilmiştir. Beyaz, kırık beyaz ve krem olarak renklendirilen bu tasarımlarda, tül detayı da dikkat çekiyor. Dekolte sevenler için göğüs dekolteli modellerin çoğunda parlak taş kullanılarak gelinliğin üst kısımlarına hareket verilmiş. Tek omzu açık, diğerinde ise tül askı kullanılmış modeller ise farklı bir görünüm isteyenler için görülmeye değer. Eğer gelinliğinizi bu modelde seçerseniz üzerine yine beyaz bir şal alabilir, kuğu gibi bir görünüm kazanabilirsiniz.

YILIN MODASI A KESİM GELİNLİKLER

Pek çoğumuz düğün kararını aldığımızda bir telaşa kapılırız ve bu telaş içerisinde kendimize yakışacak olan modeli bulmakta zorlanırız. 2017 a kesim gelinlik modelleri içerisinden çokta zorlanmadan kendinize bedeninize yakışacak olan modeli çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. A kesim gelinlik modelleri arasında, kapalı giyinmeyi tercih edenler içinde çok sayıda gelinlik modelleri bulunmaktadır. Türbanlı bu modellerde de yine bütün ince detaylar düşünülmüş ve genç kızların beğenecekleri çok sayıda tasarım dikilmiştir. 2017 ye girmeye hazırlandığımız bu aylarda beklenen yeni yılın bütün gelinlik modelleri vitrinlerdeki yerlerini çoktan almışlar. Her zevke cevap verebilecek bu modellerin içerisinde bulunan a kesim gelinlikler, evlilik arifesinde olanları bekliyor.